Merivälja tee 1, Regati maja, 11911 Tallinn
Tel 606 22 14
finissage@finissage.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

Lash Lift ripsmehooldus ja 3D kulmuhooldus


Kaunile näole loovad raami korrektsed ja ilusad kulmud, pilgule lisavad sügavust lopsakad ning kaardus ripsmed. Uus Lash Lift ripsmehooldus kingib silmadele igapäevaselt korrastatud välimuse, luues pilgule ripsmepikendustega võrreldava efekti.

Lash Lift uudse tehnoloogia abil hooldatakse ripsmeid silikoonpadjal, jättes need ühtlaselt ja loomulikult koolutatuks. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning ripsmed pööratakse padjale. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne vahend, mille eemaldamise järel värvitakse ripsmed kliendi poolt valitud tooni. Hooldus kingib silmadele igapäevaselt korrastatud välimuse, luues pilgule ripsmepikendustega võrreldava efekti.

silmLash Lift ei vaja kodust hooldamist ega kahjusta ripsmeid. Protseduuri käigus töödeldakse kliendi naturaalseid ripsmeid, ilma midagi tehislikku lisamata. Hooldus ei kahjusta kuidagi ripsmete kasvutsüklit ega vigasta ripsmejuurt.

Hoolduse kestvus on 60 minutit ning selle tulemus kestab 4-6 nädalat.

3D kulmuhooldusega saavutad täiuslikud kulmud, mis sobivad just Sinu näokujuga.
Hoolitsuse käigus määrame Sulle soovitud kulmukuju saavutamiseks tagasikasvatamise programmi, mis kasvatab kulmud hoolduskuuri käigus õigesse kujusse. Anname nõu, kuidas hooldada ja viimistleda kulme kasvatusperioodil nii, et kulmud näeksid välja kaunid ja hooldatud.

eye-brow-shadow-sticks-5Kui kulme ei ole tarvis kasvatada, modelleeritakse kulmud koheselt just Sinu näokujule sobivaks, kasutades selleks niiditamist ning kitkumist. Hooldus sisaldab kulmude keemilist värvimist ning vajadusel kulmumeigiga viimistlemist.

Hooldus kestab 30 minutit ning keskmiselt tuleb protseduuri korrata 4 nädala tagant.

 

 

Lash Lift ripsmehooldus 25 eur

Tutvu hoolduste hinnakirjaga