Merivälja tee 1, Regati maja, 11911 Tallinn
Tel 606 22 14
finissage@finissage.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

Plasmalite iluravi


PlasmalitePlasmalite valgusravi
Esmakordselt Eestis on võimalik osa saada Plasmalite impulssvalgusaparaadi ravitoimest, mis võimaldab täiesti uudset lähenemist ilu- ja nahaprobleemidele.


Plasmalite on maailmas ainus aparaat FOTOEPILEERIMISEKS ja FOTONOORENDAMISEKS, mis on loodud patenteeritud fluorestsentsvalguse tehnoloogia alusel.

Kuidas Plasmalite töötab?

Tööks kasutatakse väga tugevat valgusimpulssi, mida genereerib ksenoonlamp. Blokeeritakse kahjulikud valguskiired ning muudetakse fluorestsentsfiltri abil kasulikeks valguslaineteks diapasooniga 515-1000nm. Valgus juhitakse sähvatustena läbi safiirkristalli nahka. Safiir jahutab nahka 30 korda tõhusamalt kui vesi, geel või kvartsklaas. Lisaks on aparaadil jahutussüsteem, mis hoiab ära naha ülekuumenemise ja sellega kaasnevad tugevad valuaistingud.

Epileerimine:
Plasmalite kasutab valguse jõudu melaniini tabamiseks, mis looduslikult asub karvanääpsus ning eemaldab soovimatud ihukarvad. Kiireid valgusimpulsse antakse iga 2-4 sekundi järel, üks impulss haarab 10X20mm nahapinda. Plasmalite ei ole laserravi, seetõttu on välistatud põletushaavad, armid, ala- ja ülepigmentatsioon.
Aparaadil on unikaalne safiiridel baseeruv jahutussüsteem, mis hoiab ära naha ülekuumenemise ja sellega kaasnevad valuaistingud. Täieliku sileduse saavutamiseks piisab kliendile tavaliselt 3-5 epileerimisseansist.
Plasmalite-protseduuri võib kasutada suvalise kehapiirkonna ja nahatüübi töötlemiseks. Vähimagi terviseriski hajutamiseks eelneb epilatsiooniravile põhjalik dermatoloogi konsultatsioon.

Naha noorendamine:
Inimese vanuse üle otsustatakse kõige sagedamini näo ja käte väljanägemise järgi, kuna need kehaosad on kõige enam päikesele eksponeeritud. Esimesed fotovananemise tunnused võivad tekkida juba 20. aastate paiku, tavaliselt aga 40.-ndatel eluaastatel. Päikesest kahjustatud ja/või vananenud nahal leidub peale kortsude ka ebaühtlast pigmentatsiooni, laienenud kapillaare ja poore.
Võib esineda naha lõtvus ja krobeline tekstuur.
Plasmalite on värskeim ja tõhusaim valik naha üldise väljanägemise parandamiseks.
Nn fotonoorendamise põhimõtteks on ka siin selektiivne fototermolüüs; s.t. saame nahka ümbermodelleerida ilma, et pindmiste kihtide terviklikkust rikuks. Toime põhineb valikulisel kollageeni sünteesi fotostimuleerimisel, laienenud kapillaaride fotokoagulatsioonil ning fotovananemisest tingitud pigmentatsioonihäirete eemaldamisel nahalt. Nahk muutub siledamaks ja omandab ühtlase jume.

Kuidas Plasmalite erineb laseritest?
Laserite puhul esineb rohkem kõrvaltoimeid (naha põletusi, pigmentatsioonihäireid).

Mida saab Plasmalitega ravida?
Aparaati Plasmalite on suure eduga kasutatud erinevate probleemide puhul:

 • Laienenud kapillaarid, hemangioomid, ämblikneevused.
 • Hüperpigmentatsioonid (tedretähnid, melasma)
 • Naha tekstuuri parandamine ja kortsukeste eemaldamine ( nn. mitte-invasiivne näonaha pinguldamine)
 • Düskroomia parandamine.
 • Pooride ahendamine.
 • Püsiv karvade eemaldamine või karvakasvu vähendamine.
 • Rosacea ravi.
 • Tätoveeringute eemaldamine/pleegitamine.
 • Akne ravi
 • Armide ja armkasvajate (eriti keloid-, põletus -ja akne armide) mõjutamine
 • Kortsude mõjutamine.Ravikuuri pikkus sõltub probleemist – pigmendi ja veresoonte kahjustused, samuti tätoveeringud reageerivad ravile kiiresti. Kollageeni stimuleerimise mõju võib näha 2-3 kuud pärast viimast seanssi.

  Talvel on õige aeg Plasmalite raviga alustada, et suvel soovitud tulemusi nautida!

Ingrid Protseduuri testis Ingrid tõniste:“Olin varem väga harv ilusalongide külastaja ning suhteliselt keptiline seal pakutava suhtes. Kui aga sattusin Finissage’i kliendiõhtule, mille käigus tutvustas nahaarst Plasmalite’i protseduuri, tundus jutt nii veenev, et otsustasin hoolduse ka omal nahal läbi proovida. Tulemus oli sada protsenti väärt!

Olin aastaid hädas olnud punakate kappilaaridega näol. Samuti oli päevitamine jätnud jäljed, mis avaldusid pigmendilaikudena näo- ja kaelapiirkonnas ning pruunide pisikeste täppidena dekolteel. Finissage’i minnes oli mul väike hirm protseduuri valulikkuse ees. Kuid juba esimestel sekunditel sain aru, et nn elektrisähvatused on sedavõrd hetkelised, et pigem võib rääkida väikesest ebamugavustundest kui valust. Juba pärast esimest protseduuri hakkasid kapillaarid näolt taanduma ning näonahk muutus tunduvalt nooruslikumaks, pinguldatumaks ja säravamaks.

Kordasin sama protseduuri veel korra ning rohkemaks vajadust polnud. Kuna näole tehtu oli mind täielikult veennud Plasmalite’i tõhususes, otsustasin sama protseduuri ka dekolteel katsetada. Nii uskumatu, kui see ka algul ei tundunud, olid pruunid täpikesed pärast ühekordset protseduuri nahalt kadunud! Küll aga eelnesid tulemusele väikesed kõhklused, kuna vastupidiselt näole, mille puhul efekt oli märgatav pärast protseduuri, avaldus täiuslik tulemus dekolteel alles pärast 10-12 päevast ootamist. Protseduuri järel täpikesed nahal tumenesid ning nädala möödudes tekkisid õrnad kõhklused, et nüüd jäävadki need alatiseks veelgi tumedamaks jne. Paar päea hiljem saunast tulles lausa üllatusin end peeglist nähes – kõik täpikesed olid maha koorunud ning asemel oli puhas siidjas “beebinahk”.”

Tutvu hoolduste hinnakirjaga