Merivälja tee 1, Regati maja, 11911 Tallinn
Tel 606 22 14
finissage@finissage.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

PL pigmendilaikude eemaldamine


kx5lgpsPigmendilaigud ehk MELASMA on kehapiirkond, kus on häiritud melaniini tootlus.

Pigmendilaigud võivad esineda sünnist saati, ent tihedami tekivad nad peale pikkaajalist UV- kiirguse toimet. See on tingitud sellest, et kiirguse mõjul melaniin aktiveerub.

Pigmendilaigud tekivad 90% naistel vanuses 20-40 eluaastat, enamjaolt raseduse jooksul või muudest teguritest tingitud hormonaalsete muutuste tagajärjena.

Pigmendilaigud tekivad enamasti näole: põskedele, ülahuulele ja otsmikule. Lisaks eelpool nimetatud põhjustele aitavad nende tekkimisele kaasa pärilikud tegurid, mistõttu pead päikesega eriti ettevaatlik olema juhul, kui Su esivanemail esinevad pigmendilaigud – tõenäosus ka ise laiguliseks muutuda on päris suur.

Pigmendilaikude ennetamine
Parim kaitse pigmendilaikude ennetamiseks on päikesekaitse. Muretse endale spetsiaalne päikesekaitsekreem, mis mõeldud näonahale ning mille kaitsefaktor ei jää alla 30.

Ravi:
Finissage Medical Spa pakub pigmendilaikude eemaldamiseks Plasmalite ravi.
Konsultatsiooni käigus hindab dermatoloog naha olukorda ja probleemi olemust ning koostatakse raviplaan. Vajadusel tehakse proov. Konsultatsioonitasu ei rakendu, kui protseduur on koheselt teostatav.

Tutvu hoolduste hinnakirjaga