Merivälja tee 1, Regati maja, 11911 Tallinn
Tel 606 22 14
finissage@finissage.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

VIP Line näohooldused

Transion trimmiv näo- ja dekoltee hooldus                                                  
VIP-Line Transion põhineb tehnoloogial, mis tekitab lihaste  liikumist ilma, et aju selleks korralduse annaks. Lihaste töö aktiviseerib metaboolsed protsessid, kasutades olemasolevaid reserve organismis.
Antud hoolduse puhul on tegemist suurepärase võimalusega trimmida ja vormida näoovaali, lõtvunud näokontuure, kaela, topletlõuga ja dekolteed. Protseduur võimaldab ümber kujundada näojooni ja
parandab naha ainevahetust ning hapnikuvarustust.

Teenus Hind
Transion näohooldus 30 minutit/21 eur 10 korda/180 eur
Transion näo ja kaelahooldus 45 minutit/27 eur 10 korda/230 eur

Microgei – noorendav ja kortsudevastane näohooldus                                                   Hooldus põhineb microvooludel, mis aitavad taastada kudede vereringet, kiirendavad kollageeni sünteesi, elastiini tootmist ja seega aitavad näonaha rakkudel uueneda. Suurepärane hooldus võitlemaks enneagse vananemise ja kortsude tekkimise vastu ning ideaalselt sobiv naha pindmiste kortsude eemaldamiseks.
Hooldus lõpeb kerge näolihaseid stimuleeriva massaažiga. Vajadusel on võimalik hooldust kombineerida VIP Line Isogei protseduuriga.

Teenus Hind
Microgei näohooldus 45 minutit/25 eur 10 korda/215 eur

Isogei – lihaseid pinguldav näohooldus                                                            
Hooldus on loodud lõtvunud näolihaste kiireks ja täielikuks taastamiseks ning tugevdamiseks. Tegemist on kiire ja täieliku treeninguga kõikidele näolihastele eesmärgiga neid vormida ja pinguldada. Protseduuri võib iseloomustada kõige paremini kui mittekirurgilist näoliftingut. Näiteks keskmiselt 10-15 protseduurist koosnev kuur pinguldab oluliselt vananemisega seotud muudatustest tekkinud lõtvunud näopiirkondi. Vajadusel on võimalik hooldust kombineerida VIP Line Microgei protseduuriga.

Teenus Hind
Isogei näohooldus 45 minutit/29 eur 10 korda/250 eur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>