Merivälja tee 1, Regati maja, 11911 Tallinn
Tel 606 22 14
finissage@finissage.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

Darphini näohooldused

Niisutav Hydraskin näohooldus: 60 min / 49 eur
Intensiivselt niisutav ja värskendav hooldus leevendab janust nahka ning jätab selle kaunilt säravaks ja niisutatuks.

Rahustav Intral näohooldus: 60 min / 49 eur
Rahustav hooldus tagab rahu ja leevenduse kergesti ärrituvale ja õrnale nahale. Hoolduses kasutatavad tooted on loodud hoolikalt valitud taimedest ning mõjuvad kui õrn teraapia, mis paitab nahka nagu pehme sulepadi, Hooldus aitab vähendada punetust, et tuua esile siledam, ühtlase jumega nahk ning taastada naha tasakaal ja Sinu sisemine ja väline heaolutunne.

Puhastav ja matistav SkinMat näohooldus 60 min / 49 eur
Puhastav ning jääkainetest vabastav hooldus sobib igale nahatüübile, puhastab poorid ja jätab naha värskeks, säravpuhtaks ning klaariks.

Toitev, pehmendav Fibrogene hooldus: 60 min / 49 eur
Perfektne poputus väsinud nahale. Hooldus äratab üles naha loomulikud energiaallikad ja aitab kaasa vananemisvastasele võitlusele, eesmärgiks sile, toniseeritud, taaselustatud ja särav jume.

Energiat ja sära lisav Vitalskin näohooldus: 60 min / 49 eur      
Luksuslik sära võimendav hooldus muudab jume koheselt kirkamaks ja kaunimaks. Nahk näeb pärast hooldust välja värskem ja säravam, justkui värskelt armunul.

Vananemisvastane ja pinguldav Predermine näohooldus: 60 min / 55 eur
Intensiivne vananemisvastane hooldus keerab aega tagasi ning viib nahal läbi täieliku noorenduskuuri. Nahka uuendades ja näolihaseid treenides paljastub nooruslik, trimmis ja ühtlase jumega nahk.

Hinnakiri kehtib alates 01.12.2015


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>