Merivälja tee 1, Regati maja, 11911 Tallinn
Tel 606 22 14
finissage@finissage.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

BDR nahahooldus

BDR (Beauty Defect Repair) nahahooldus.
Kõik BDR intensiivhooldused sisaldavad ettevalmistavat pinnapuhastust, bioloogilist koorimist koos ettevalmistava ja neutraliseeriva geeliga, spetsiaalseid seerumeid, aktiivmaski ning näokreemi.

 

BDR Re-action Natural Skin Refiner bioloogiline koorimine: 60 min 53 EUR
Piim- ja sidrunhappe koorival kokteilil (10-40%, pH 3,5-1) põhinev intensiivhooldus kuivale nahale, kortsude tasandamiseks, päikesekahjustuste eemaldamiseks, naha noorendamiseks koos aktiivmaskiga. Kõik BDR intensiivhooldused sisaldavad ettevalmistavat pinnapuhastust, bioloogilist koorimist koos ettevalmistava ja neutraliseeriva geeliga, spetsiaalseid seerumeid, aktiivmaski ning näokreemi.

BDR Re-action Deep Skin Refiner bioloogiline koorimine: 60 min 53 EUR
Glükoolhappel (10-40%, pH 3,5-1) põhinev intensiivhooldus rasusele, suurepoorilisele, stressi-ja ärritusnähtudega nahale, armide korrigeerimiseks koos aktiivmaskiga. Kõik BDR intensiivhooldused sisaldavad ettevalmistavat pinnapuhastust, bioloogilist koorimist koos ettevalmistava ja neutraliseeriva geeliga, spetsiaalseid seerumeid, aktiivmaski ning näokreemi.

BDR korrigeeriv noorendav aktiivhooldus 100 iluminutit: 100 min 79 EUR
Täiuslik noorendav hoolitsus, mis parandab naha välimust, tasandab aja-ja vanusemärke, miimilisi kortse ja pinguldab nahka. Iluminutite sisse on reastatud bioloogiline koorimine, spetsiaalne stimuleeriv naha mikroperforatsioon mikronõelte abil naha pinguldamiseks ja kortsude tasandamiseks ning dermatseutiline aktiivhooldus ja nanotehnoloogiline aktiivmask. Kõik BDR intensiivhooldused sisaldavad ettevalmistavat pinnapuhastust, bioloogilist koorimist koos ettevalmistava ja neutraliseeriva geeliga, spetsiaalseid seerumeid, aktiivmaski ning näokreemi.

Säravad silmad: 45 min 55 EUR
Spetsiaalne aktiivhooldus silmadele naha pinguldamiseks ja kortsude tasandamiseks. Tasandava- ja niisutava efektiga koorimisele järgneb stimuleeriv naha mikroperforatsioon mikronõeltega ning nanotehnoloogiline aktiivmask seerumitega. Tõeline hellitus väsinud ja kuivadele silmaalustele.

P.S. BDR teraapia dekolteele lisab hoolduse hinnale 15 eur.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>