Merivälja tee 1, Regati maja, 11911 Tallinn
Tel 606 22 14
finissage@finissage.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

Finissage lugu


ILU. TERVIS. HARMOONIA.

UntitledTerve inimene on ilus!
Aegade algusest on inimesed otsinud võimalusi oma tervise ja heaolu parandamiseks.
Harmoonia nende kahe vahel loob väärtuse, mida hindame oma kiire elutempo juures kõige enam. Just seda mõttemaailma jagame oma iluravikliinikus Finissage Medical Spa, kus kogenud iluspetsialistid oskavad leida parima personaalse hoolduse igale salongi külastavale inimesele.

Finissage Medical Spa on kaugelt rohkem kui lihtsalt ilusalong ja samas sugugi mitte üksnes iluravikliinik. Kõige õigem oleks öelda, et siin on ühe katuse all kõik vajalik neile, kes soovivad oma välimusele tõhusat lihvi anda või vanusemärkidele leevendust otsida.

Üha enam püüdleme selle poole, et pakkuda lõõgastuse kõrval ka raviprotseduure, mille mõju kestaks kauem. Lõõgastavad hoolitsused toetavad üldist heaolutunnet, kuid erinevate naha- või terviseprobleemide korral ainult hellitustest ei piisa. Nii ongi igas valdkonnas juures ka väike ravivõimalus: laavakivimassaaži kõrval raviv tsooniteraapia, juustelõikusele lisaks juusteravi, näohoolduste kõrval kogenud nahaarsti konsultatsioon jne.

Finissage ilusalongis pakutavaid hooldusi võib julgelt nimetada 21. sajandi iluteenusteks, mis pakuvad individuaalset lähenemist ning uusimaid võimalusi nii võimalike kui võimatutena näivate probleemide lahendamiseks.

Teenuste nimestikus on nii ilusüstid kui mesoteraapia,
 fotonoorendus, pigmendiravi, keemilised koorimised, kapillaaride ja tätoveeringute eemaldamine, armide tasandamine, fotoepilatsioon ja ka traditsioonilised ilu- ja spaahooldused.

Kaunite vaadetega mereäärne tee kesklinnast Piritale mõjub mõnusa emotsionaalse sissejuhatusena. Sinu külaskäigu teeb mugavaks hea asukoht bussipeatuse juures, kus on ka piisavalt tasuta parkimisruumi kõigile autoga külastajaile.

Olete alati oodatud!