Merivälja tee 1, Regati maja, 11911 Tallinn
Tel 606 22 14
finissage@finissage.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

LPG tselluliidiravi


IMG_6286LPG massaaž on leiutatud 1986. aastal Prantsusmaal arsti- ja inseneriharidusega Luiz Paul Guitay ja selle protseduuriga on võimalik mõjutada nahka, nahaalust kudet ja lihaskudet.
LPG on ravimeetod, milles on ühendatud erinevad massaažiliigid:

keha-, lümfi-, jalatalla- ja punktmassaaz

Aktiivne kuur koosneb enamasti 5-12 protseduurist (2-3 korda nädalas). Saavutatud tulemuse hoidmiseks soovitame jätkata 1-2 korda kuus.
LPG TSELLULIIDIRAVI
LPG on seni ainus ravimeetod, mille tselluliiti vähendav toime on meditsiiniliselt tõestatud. Samas  on see ka esimene tselluliiti vähendav hooldus, mille on registreerinud FDA (Ameerika Toidu- ja Ravimiamet).

Endermoloogiat ehk tselluliidiravi teostatakse üldmassaažina läbi spetsiaalse kostüümi või sukkpükste. Protseduuri mõjul paraneb naha ja nahaaluskoe vere- ning lümfiringe ja jääkained eemaldatakse organismist neerude kaudu, paraneb naha elastsus.
Ühe protseduuri kestvus on umbes 45 minutit.

LPG massaaži abil on võimalik ennetada ja ravida AINEVAHETUSE, VERE- JA  LÜMFIRINGE- NING SEEDIMISEGA seotud probleeme, nagu:

tselluliit
liigne kehakaal
soolad liigestes
liigeste- ja peavalud
tursed
vananev ja lõtvunud nahk
väsimus, stress, unehäired
rasedus-, põletus- ja lõikearmid
menopausiga seotud vaevused

LPG uus aparatuur
Meie käsutuses on LPG uusim aparatuur, milles on kasutatud arvuti- ja elektroonika- tipptehnoloogiat. Pehme sidekude on kolmemõõtmeline võrgustik, mis vajab stimulatsiooniks kolmemõõtmelist tehnoloogiat. Arvuti poolt juhitud pidev või pulseeriv aspiratsioon tekitab nahaaluses koes”lainetuse”. Reguleerides massaazi kiirust, tugevust ja sügavust, saab tagada kolmemõõtmelise ravi. Endermoloog saab ravi väga täpselt kohandada, muutes selle veelgi tulemuslikumaks. Välja on töötatud erinevad raviprogrammid, samas on võimalus koostada iga patsiendi jaoks oma spetsiaalne programm.

207723_200169543347118_688255_nLIINA RANDPERE lemmikhooldus- LPG!

“LPG on minu kehahoolduse valik nr 1 igal aastal, sest minu jaoks on tegu lihtsalt kõige efektiivsema tselluliidivastase hooldusega ning mis ei ole vähem tähtis, tõesti ka kõige mõnusama hooldusega.

Ma olen terve elu aktiivne ja sportlik olnud ning kehakaal pole mulle kunagi probleeme valmistanud, kuid tselluliidiga on teised lood. Nagu paljudel teistel naistel on ka mul siledate ja sametiste reie tagaosade asemel veidi reljeefsem ja ütleme nii et mitmekülgsem nahk. Õnneks on mul võimalik see mitmekülgne nahk ka siidiseks muuta, kuid selleks pean palju vaeva nägema ning kui päris aus olla, siis ega ma igapäevaselt nii tubli ja järjepidev ole.

Õnneks aga leidsin tänu tuttava soovitusele pea 10 aastat tagasi maailma mõnusaima hoolduse LPG, mis aitab ka minu reisi nö rannavormi voolida. Ma tean, et paljud kardavad LPG hooldust, arvavad, et kuna tegu on masinahooldusega, ei ole see nauditav ning tekitab valu, aga see kõik on masina seadetega muudetav. Kes talub tugevamat töötlust valib intensiivsema hoolduse ja kel on väiksem valulävi võib lasta end hellitada pehmemal režiimil. Peab lihtsalt julge ja aus olema ning kosmeetikule ütlema kui hooldus liiga tugev või liiga nõrk on.

Minule meeldib tugevam töötlus ja seda kahel põhjusel – esiteks olen kogu aeg armastanud tugevamaid massaaže ning teiseks, kuna olen suhteliselt kõrge treeningkoormusega treener, siis mõjub tugevam töötlus kogu kehale lisaks tselluliidi ohjamisele ka ülimõnusa, lihaseid lõõgastava massaažina.

Kuigi kõige optimaalsem oleks alustada 10-20 korrast koosneva kuuriga ning seejärel jätkata protseduuri 2-3 korda kuus, siis nii tubli ma siiski ei ole. Tavaliselt teen kuuri ära ja siis jääb tihti hooldustesse sisse pikk auk, aga õnneks kui tuleb kevad ja mina oma kuuriga jälle ühele poole jõuan on tulemus silmaga näha. Nahk on siledam, pringim ja võin muretult lühikesi pükse või seelikut kanda.

Finissage Medical Spa on mulle armsaks saanud just tänu profesionaalsetele tegijatele ja väga kodusele salongile- kui oled endale usaldatava tegija leidnud, siis koostöö tulemusel jõuad eesmärgini kiiremini!”

Tutvu hoolduse hinnakirjaga