Merivälja tee 1, Regati maja, 11911 Tallinn
Tel 606 22 14
finissage@finissage.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

Darphini kehahooldused

Sügavpuhastav kehahooldus  30 minutit/43 EUR
Suurepärane kehahooldus, mille käigus põhjaliku, kuid õrna koorimisega eemaldatakse mustus ja surnud naharakud, et muuta nahk nooruslikult värskeks, siledaks ja pehmeks. Hooldust sissejuhatav rituaal – massaaž lõhnastatud soojaderätikutega, aitab tänu hoolikalt valitud aroomõlide meeldivale toimele taastada sisemise rahu ning soodustab järgnevalt nahale kantavate toodete imendumist.

Kooriv ja hellitav kehahooldus 60min/49 EUR
Sügavpuhastav ning hellitav kehahooldus aitab vabaneda ebameeldivast karedast tundest ning muudab naha siidiselt siledaks.
Hoolduse juhatab sisse lõõgastav tervitusrituaal soojade rätikutega, mis on lõhnastatud hoolikalt valitudeeterlike õlidega.
Sellele järgneb põhjalik pealaest jalatallani koorimine, mille käigus muutub nahk siidiselt siledaks ning värskeks.
Hoolduse lõpetab unikaalne massaažitehnika, mis aitab taaselustada Sinu nahka.

Energiat andev kehahooldus 90min/59 EUR
See on kosutav ja toniseeriv hooldus energia ammutamiseks ja naha uuendamiseks. Sügavpuhastavale ja ergutavale kehakoorimisele järgnevad energiat andvad massaažid ja maskid. Hoolduses kasutatud tooted pakatavad vitaalsust lisavatest eeterlikest õlidest, et turgutada lõtvunud ja väsinud nahka ning kinkida Sulle värskem enesetunne ning väljanägemine.

Pinguldav ja noorendav kehahooldus 90min/59 EUR
Nooruslikkust taastav pinguldav kehahooldus muudab naha siledaks ning pringiks. Unikaalne massaažitehnika aitab toniseerida nahka ja lihaseid, pinguldab ning taastab naha jumekuse. Massaaži erakordne, silmnähtav vananemisvastanetoime ja seda täiendav efektiivmask pinguldavad Sinu nahka ning pakuvad Sulle samaaegselt lõõgastust ja heaolutunnet.

Stressi leevendav kehahooldus 90min/59 EUR
Õrnalt puhastav ja hellitav hooldus leevendab pingeid ning tõstab meeleolu. Hoolikalt valitud puhaste eeterlike õlidega tehtav stressivastane massaažlõõgastab lihaseid ja peletab eemale muremõtted. Nahka hellitavad sheavõi ja meemask, mis lasevad Su nahal lummavalt särada.

Salendav kehahooldus 90min/59 EUR
Mitmeetapiline puhastav hoolitsus muudab kehakontuurid saledamaks ning naha säravalt värskeks. Hooldust sissejuhatavale rituaalmassaažile järgneb naha puhastamine ja koorimine. Seejärel pinguldavad nahka massaaž ja erinevad kreemid. Soojenevad kehamähised tagavad mõnusa olemise ning värske ja sileda tulemuse.

Hinnakiri kehtib alates 01.12.2015


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>