Merivälja tee 1, Regati maja, 11911 Tallinn
Tel 606 22 14
finissage@finissage.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

Kätele ja jalgadele


Ka meestele on olulised käed ja jalad, kuid meeste hooldused peavad olema kiired, lihtsad ja efektiivsed.

Meeste OPI Spa maniküür 1tund/18 eur
Hooldus on kombinatsioon klassikalisest maniküürist ja niisutavast heaoluhooldusest.  Hooldust alustatakse käte puhastamise ja desinfitseerimisega. Seejärel kantakse küünenahkadele koorivat küünenaha eemaldajat ja lastakse mõjuda 3-5 minutit, samal ajal viilitakse küüned.
Järgnevalt kooritakse käed ja küünenaha ümbrused AHA hapete, A ja E vitamiini ning koorijaga, mis sisaldab looduslikke suhkrukristalle.
Pärast koorija eemaldamist kantakse käeseljale niisutav mask ja käsi mähitakse kuuma rätikusse. Maski mõjumise ajal korrastatakse küünenahad. Lõpetuseks tehakse kätemassaaži kuni küünarnukini.


Meeste OPI Spa  jalahooldus 1,5 tundi/27 eur
OPI SPA pediküür on jalahooldus, mis on kombinatsioon klassikalisest pediküürist ja wellness-jalahooldusest. Hooldus sobib kõigile, kellele on oluline jalgade kaunis väljanägemine ja heaolutunne. Jalahooldust alustatakse puhastava jalavanniga. Seejärel lõigatakse ja viilitakse küüned ning korrastatakse küünenahad. Nahapaksendite ja pahkunud naha eemaldamiseks kooritakse jalgu koorijaga, mis sisaldab looduslikke suhkrukristalle
Hoolduse lõpetab jalamassaaž.

a860dbba