Merivälja tee 1, Regati maja, 11911 Tallinn
Tel 606 22 14
finissage@finissage.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

Käed ja jalad


SPA medi käedPeale näo on käed teine kõige rohkem nähtavam kehaosa, mis reedab meie vanuse ja annab märku, kuidas naine enda eest hoolt kannab.

Finissage Medical Spa pakub professionaalset ning personaalset teenindust. Igale kliendile leitakse alati just talle sobiv lahendus ja jagatakse näpunäiteid ka edaspidiseks. Võite kindel olla, et lahkute alati hoolitsetud ja ilusate kätega! Sellele lisandub boonusena rahulolu ja hea enesetunne.


O.P.I
Kuni eelmise sajandi 80-ndate aastate alguseni oli küünehooldus madalat staatust omav ilutööstuse Tuhkatriinu. Maailma suurim professionaalsete küünehooldustoodete valmistaja OPI Products Inc. muutis aga kõik. Ameerika kaubamärk OPI ühendas teedrajava tehnoloogia ning imelise stiilitunnetuse, tõmmates sellega küünehoolduse unustuse varjust välja ning paigutades ta otse moemaailma keskmesse.

OPI universaalsesse tootevalikusse kuuluvad kõrgtasemel küünehooldustooted, hellitavad niisutajad, spa-maniküüri ja -pediküürihooldused ning loomulikult nii proffide kui ka nende klientide  poolt maailma armastatuimad küünelakid.

Tänu võimsale uurimiskeskusele ja kõrgtehnoloogilistele seadmetele suudab OPI ette näha  turu ja klientide uuenenud nõudmisi ning samas luua ka ise uusi trende. Seetõttu pakub OPI jätkuvalt parimaid ja ajakohaseimaid tooteid, mida tarbijal tänapäeval on võimalik saada.

Teenustevalikus leiate järgmised käte- ja jalgade hooldused:

  • OPI klassikaline maniküür
  • OPI klassikaline prantsuse maniküür
  • OPI noorendav Spa maniküür
  • OPI klassikaline pediküür
  • OPI Spa jalahooldus
  • OPI geelküünte kätehooldus
  • OPI geellakkimise hooldus jalgadele

Tutvu hoolduste hinnakirjaga