Merivälja tee 1, Regati maja, 11911 Tallinn
Tel 606 22 14
finissage@finissage.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

PL Kapillaaride eemaldamine


MUM_9823Punakate või siniste kapillaaride ilmumine kehale või näole on põhjustatud pindmiste veresoonte laienemisest.

Kapillaarid on kõige peenemad veresooned. Esteetilise mure põhjustab laienenud kapillaaride tekitatud punetus, mis kõige sagedamini esineb näol ja jalgadel. Sellise nahapunetuse põhjuseks on väikese hulga veresoonte laienemine. Luubiga vaadates näevad laienenud kapillaaridega piirkonnad välja nagu peene punase võrgustikuga kaetud. Punakate või siniste kapillaaride ilmumine kehale või näole on põhjustatud pindmiste veresoonte laienemisest, mis on sagedamini tingitud suurtest temperatuurivahedest, inimese naha individuaalsetest omadustest või füüsilisest tegevusest.


Kapillaaride eemaldamine Plasmalite valgusimpulsi meetodil:
Plasmalite tööks kasutatakse väga tugevat valgusimpulssi,mida genereerib ksenoonlamp. Blokeeritakse kahjulikud valguskiired ning muudetakse fluorestsentsfiltri abil kasulikeks valguslaineteks diapasooniga 515-1000nm. Valgus juhitakse sähvatustena läbi safiirkristalli nahka. Safiir jahutab nahka 30 korda tõhusamalt kui vesi, geel või kvartsklaas. Lisaks on aparaadil jahutussüsteem, mis hoiab ära naha ülekuumenemise ja sellega kaasnevad tugevad valuaistingud.
Ravikuuri pikkus sõltub probleemist ehk siis veresoonte kahjustuste ulatusest. Ravi määrab arst pärast kokkulepitud konsultatsiooni.
Konsultatsiooni käigus hindab dermatoloog naha olukorda ja probleemi olemust ning koostatakse raviplaan. Vajadusel tehakse proov.

Tutvu hoolduste hinnakirjaga