Merivälja tee 1, Regati maja, 11911 Tallinn
Tel 606 22 14
finissage@finissage.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

Juuksehooldused


additional0003a-OKFinissage Medical Spal on oma kindel filosoofia: vormida viimased moesuunad Teie juustesse, arvestades Teie isikupära ja stiiliga.
Meie eesmärgiks on täita kõik Teie juuksehoolduse ja juuksemoealased soovid, eeldades, et meie teenus pakub teile naudingut ja rahulolu.

Finissage Medical Spa kasutab juustehooldusteenustes järgmiseid vahendeid:

Emsibeth
Kõik Emsibethi tooted on Spa tooted mis sisaldavad termaalvett, see tähendab, et toodetes on ainult vitamiini- ja mineraalainete rikas vesi. See on pärit sügavalt maapõuest ja ei sisalda saastaineid.
Emsibethil on väga suur valik erinevaid juukse- ja peanaharavisid, see võimaldab klientidele pakkuda erinevaid raviprotseduure.
Emsibethil on suurepärased ammoniaagivabad õlivärvid. Värv jääb väga loomulik ja lisaks sellele veel blondidele juustele pärliline läige.

Davines
Davines on 1983. aastal Itaalias asutatud perefirma, mis keskendub keskkonda säästvate ilutoodete valmistamisele.
Davinesi tooted pidurdavad ja parandavad juuste ning peanaha vaegusi, luues ideaalse keskkonna tervete ja kaunite juuste saavutamiseks.
Iga tootesarja jaoks on hoolikalt valitud looduslikud toimeained, mis annavad kohese ja suunatud mõju. Kõik Davines tooted on erilised ja ausad oma lubadustes.

Ootame juuksurisse naisi, mehi ja lapsi- kõik on teretulnud!

Tutvu hoolduste hinnakirjaga