Merivälja tee 1, Regati maja, 11911 Tallinn
Tel 606 22 14
finissage@finissage.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

Ilusüstid


images_Marketing_gallery_Restylane_126_V4_LR_largeIlusüstid on mõeldud näojoonte korrigeerimiseks, kortsude täitmiseks ja huulte kuju muutmiseks. Täitesüstide tegemisel vanusepiirangut ei ole, sobivaim aeg protseduuridega alustamiseks on esimeste kortsukeste ja vagude tekkimisel. Protseduur on kiire (umbes 30 minutit) ja tulemus kestab sõltuvalt süstitavast piirkonnast 6-12 kuud.

Täitesüstid on tõhusatoimelised ja kauakestvad alternatiivid plastilisele kirurgiale.

Täitesüstide valdkonnas kasutab Finissage Medical Spa uue põlvkonna tooteid Restylane ja Juvederm. 

Restylane on steriilne biogeel, mis sisaldab stabiliseeritud hüaluroonhapet. Hüaluroonhape sisaldub kõigis elavates organismides ning tema ülesandeks on siduda vett, anda nahale toonus ning hoida näojooned elastsed.

Juvederm on uus hüaluroonhappe preparaat, mis annab väga tasase ja ilusa tulemuse. Ampull sisaldab ka tuimestavat ainet, mis teeb süstimise peaaegu valutuks. Kuna tegemist on kehaomase ainega ei ole vajadust teha naha allergiatesti ning vastunäidustused injektsiooniks praktiliselt puuduvad.

Botuliintoksiini süstid

Kuna paljud kortsud on põhjustatud näolihaste aktiivsest miimikast, saab neid vähendada kui lõdvestame nende all olevaid näolihaseid.

Botuliinumtoksiin blokeerib närviimpulsi ülekande närvilt lihasele, selle toimel lihas lõõgastub ja kortsud lamenevad.

Botuliintoksiini preparaadi süstide abil saab “ravida” kulmude vahel olevaid vertikaalvagusid ehk kurjusekortse, otsmiku horisontaalkortse, “kanavarbaid”, nina horisontaalkortse, suuümbruse kortse, krobelist lõuga.

Botuliintoksiini võib kasutada koos teiste protseduuridega (täitesüstid, fotonoorendus, keemiline koorimine).

Protseduur on kiire ja süstid on peaaegu valutud. Tulemust näeb 2-7 päeva pärast ning toime püsib 4-6 kuud.

Mida peaks teadma:

Võib esineda lühiajaline peavalu

Süstekohas võib esineda turse, punetus või väikesed verevalumid, mis kaovad paari päeva jooksul

Võib esineda lähedal asuvate lihaste lühiajalist lõtvust, mis möödub mõne päeva jooksul

Botuliintoksiin on saanud müügiloa Euroopa Majanduspiirkonna liikmesriikides, sh ka Eestis.

Ei soovita rasedatele ja imetavatele naistele.

Konsultatsioon

Erinevate ilusüstide konsultatsiooniks palume broneerida aeg tel. 606 22 14

Konsultasiooni käigus selgitab meie arst välja, mis on Teie ootused, võimalikud vastunäidustused ja milliseid süste, mis piirkonda võiks Teile teha, et saada parimat tulemust.


Tutvu hoolduste hinnakirjaga siin…

14302432_10209177696333255_1670616847_nDr. Toomas Männaste lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1994 aastal stomatoloogia erialal ja on sellest ajast saadik töötanud hambaarstina. Toomase põhitöökohaks on täna Admirali Hambaravi keskus. 5 aastat tagasi laiendas Toomas oma kvalifikatsiooni iluravi valdkonnas läbides ilu- ja täitesüstide kursused Inglismaa parimate arstide käe all. Sellest ajast saadik on Toomas praktiseerinud Finissage Medical Spa-s ilu- ja täitesüstide erialal. Toomase tehtud tööd iseloomustab täpsus, valutu protseduuri käik ja pigem loomulik kui liialt silmatorkav tulemus.