Merivälja tee 1, Regati maja, 11911 Tallinn
Tel 606 22 14
finissage@finissage.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

Iluravi


1509240412_1372108543

Finissage Medical Spa on kaugelt rohkem kui lihtsalt ilusalong ja samas sugugi mitte üksnes iluravikliinik.

Kõige õigem oleks öelda, et siin on ühe katuse all kõik vajalik neile, kes soovivad oma välimusele tõhusat lihvi anda või vanusemärkidele leevendust otsida.


Finissage Medical Spa pakub esteetilisi iluhooldusi kasutades selleks ilumaailmas kasutuses olevat uuemat tehnoloogiat ja efektiivsemaid tooteid, mis on abiks ennetamaks naha vanenemist, lahendada vanenenud naha probleeme ning pakkuda võimalusi naha nooruslikkuse säilitamisel.

Kasutatav aparatuur on teadlikult valitud, et pakkuda klientidele hooldusi, mis on turvalised ning tagavad head tulemused. Aparaadid omavad CE- sertifikaate, mis on tunnustus hoolduste positiivsetest toimetest.
Teid teenindab pikkaajaliste töökogemustega kompetentne meeskond.

Finissage ilusalongis pakutavaid hooldusi võib julgelt nimetada 21. sajandi iluteenusteks, mis pakuvad individuaalset lähenemist ning uusimaid võimalusi nii võimalike kui võimatutena näivate probleemide lahendamiseks.
Teenuste nimestikus on nii ilusüstid kui ka täitesüstid,
fotonoorendus, pigmendiravi, keemilised koorimised, kapillaaride ja tätoveeringute eemaldamine, armide tasandamine, fotoepilatsioon ja ka traditsioonilised ilu- ja spaahooldused.

ILU-TERVIS-HARMOONIA käsikäes!