Merivälja tee 1, Regati maja, 11911 Tallinn
Tel 606 22 14
finissage@finissage.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

Happekoorimised


peelslarge1

 

 

 

 

 

 

Keemilised koorimised

Keemiline koorimine eemaldab kontrollitud sügavusega kahjustunud nahakihid ja stimuleerib uute, tervemate rakkude paljunemist, uue ja kvaliteetsema kollageeni teket ning vettsiduvate ainete tootmist nahas.
Keemiline koorimine eemaldab pindmised kortsud, vähendab pigmendilaike, tasandab armistumist, pinguldab nahka ning parandab naha verevarustust.

Keemiliste koorimiste teostamiseks kasutatakse tänapäeval väga erinevaid aineid, milledest enamlevinud on glükoolhape.
Teaduslikud uurimused on tõestanud, et kõrge protsendiga glükoolhappel on võime aktiviseerida kollageeni sünteesi, mis tagab nahka pinguldava efekti. Lisaks sellele on avastatud glükoolhappe antioksüdatiivne, põletikuvastane ja pigmendilaike helendav toime.

Toime nahale
Keemiline koorimine annab häid tulemusi väga erinevate nahaprobleemide korral:

    • probleemne ja aknele kalduv nahk (rosaatsea, seborroiline nahapõletik)
    • naha vananemise ilmingud (naha kuivus, kuperoosa, ebatasane nahastruktuur)
    • pigmentatsioonihäired (hüperpigmentatsioon, melasma, lentigo, hüpopigmentatsioon)

bdr_tootedBDR bioloogiline peeling

Bioloogiline peeling ehk happekoorimine on spetsiaalne naha uuendamise meetod, mis pehmendab ja eemaldab naha pinnalt elutute rakkude kihid. Seetõttu saavad stimulatsiooni allpool asuvad noored naharakud. Tulemuseks on tunduvalt siledam nahapind ja nooruslikum välimus.


Kõik BDR intensiivhooldused sisaldavad ettevalmistavat pinnapuhastust, bioloogilist koorimist koos ettevalmistava ja neutraliseeriva geeliga, spetsiaalseid seerumeid, aktiivmaski ning näokreemi.

BDR koorimine 10 – 40% happega erineb klassikalisest keemilisest koorimisest selle poolest, et enne hapet kantakse näole alusaine (Re-cover), kaitsmaks naha pH-d otsese happerünnaku eest. Vastupidiselt kartustele pole koorimine sugugi valus, pigem pisut torkiv-kihelev.

Kuiva, tundliku ja normaalse naha puhul valib kosmeetik puuvilja- ja piimhappest valmistatud naturaalhappe Re-action Natural, suhkruroost saadud sügavatoimeline glükoolhape Re-action Deep aga on mõeldud struktuurilt paksule ja suurepoorilisele nahale ning armide raviks.


Tutvu hoolduste hinnakirjaga