Merivälja tee 1, Regati maja, 11911 Tallinn
Tel 606 22 14
finissage@finissage.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

GloTherapeutics näohooldusprogramm


KLIINILINE NAHAHOOLDUS, ET MUUTA JA RAVIDA NAHKA

glo-facials-treatment-blockGloTherapeutics pakub plaanipäraseid ravivõimalusi erinevate nahaprobleemide jaoks, lisades igapäevasele nahahooldusele ka raviskeemi. Kasutades innovatiivset tehnoloogiat ning tuginedes tipptasemel teadusele, on GloTherapeutics preparaadid loodud tugeva kontsentratsiooniga toimeainetest, et ravida nahka kliiniliselt.

Professionaalsed hooldused hõlmavad nii näo ravihooldusi, kui ka nahka noorendavaid keemilisi koorimisi.

  • parabeenivaba koostis
  • aktiivainete kõrge kontsentratsioon
  • uuenduslikud koostisained

GloTherapeutics on teinud revolutsioonilise läbimurde nii nahahoolduses, kui keemiliste koorimiste ravis. Selle sarja süstemaatiline lähenemine rajaneb väljakujunenud uurimustööl, kuhu on kaasatud ka teaduslikud avastused.
GloTherapeuticu ainulaadne ja täiustatud koostis sisaldab tugeva kontsentratsiooniga kõrgetasemelisi toimeaineid, et pakkuda maksimaalset muutust nahale.
Antioksüdantne tugevus
Et kaitsta nahka kahjulike vabade radikaalide eest ja tagada tervislikum nahk, sisaldab GloTherapeutics nahahooldussari tervet armeed tõhusaid antioksüdante.
Bioloogiliselt puhas
Kiraalselt korrekten ehk biloogiliselt puhas tähendab kõrgeimat taset ja GloTherapeutics standard seisneb alati selles, et kõik nahahooldustooted sisaldavad parima kvaliteediga kõrge kontsentratsiooniga koostisosasi, mistõttu puuduvad igasuugused võimalikud kõrvalmõjud.
Süstemaatiline nahahooldus
Lisaks keemillistele ravikoorimistele pakub GloTherapeutics nahahooldussari süsteemset ravi ka erinevatele nahaprobleemidele.
Keemiline koorimine
GoTherapaeutics professionaalne keemilise koorimise ravi pakub kohandatud programmi inimesele personaalselt, et saavutada kas siis õrna, järk-järgulist või hämmastavat muutust nahal.
GloKompleks
GloKompleks aitab saavutada kiiremaid tulemusi, takistab vabade radikaalide teket , võitleb põletike eest ning toetab naha struktuuri ja uuendab nahka.


Tutvu hoolduste hinnakirjaga