Merivälja tee 1, Regati maja, 11911 Tallinn
Tel 606 22 14
finissage@finissage.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

PL fotonoorendus


PlasmaliteNahanoorendusprotseduuri Plasmalite fotonoorendust kasutatakse pinnapealsete pigmendilaikude (tedretähnid, päikeseplekid, maksaplekid, hüperpigmentatsioon) ja kapillaarilaiendite (rosaatsea, kuperoosa, erinevad angioomid) eemaldamiseks.
Protseduur kiirendab ka armide paranemist, parandab jumet, ravib päikesekahjustatud  ja fotovananenud nahka.

Plasmalite fotonoorendus on värskeim ja tõhusaim valik naha üldise väljanägemise parandamiseks.

Nahk muutub siledamaks ja omandab ühtlase jume.

Fotonoorendamine stimuleerib kollageeni tootmist, seetõttu on pärast protseduuri naha toonus ja elastsus märgatavalt suurenenud.

Mida peab teadma enne protseduurile tulekut?

  • 2 nädalat enne protseduuri tuleb kindlasti vältida päevitamist ja isepruunistavate kreemide kasutamist.
  • Protseduurid ei ole soovitavad rasedatele ja imetavatele naistele, rasket diabeeti, lupust, epilepsiat põdevatele inimestele.
  • Kui sa oled teinud näo keemilist koorimist või kirurgilisi protseduure, peaks olema möödunud 3 kuud enne fotonoorenduse või nahapinguldamisega alustamist.
  • Protseduurile peab tulema puhta nahaga, kasutamata kreeme, parfüümi või meiki.Plasmalite protseduurid ei ületa reeglina 30 minutit.

Plasmalite fotonoorenduse konsultatsioon

Plasmalite fotonoorenduse protseduuri tegemiseks  hindab dermatoloog naha olukorda ja probleemi olemust ning koostab vajaliku raviplaani. Vajadusel tehakse proov. Konsultatsioonitasu ei rakendu, kui protseduur on koheselt teostatav.


Tutvu hoolduste hinnakirjaga