Merivälja tee 1, Regati maja, 11911 Tallinn
Tel 606 22 14
finissage@finissage.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

PL fotoepilatsioon


image (3)Fotoepilatsioon-karvaeemaldus protseduur, mis tagab karva idurakkude täieliku hävitamise temperatuuri tõusuga karva nääpsus (-70°).

Mis ravi endas sisaldab?
Plasmalite on maailmas ainus aparaat maailmas, mis kasutab hooldusprotseduuris erinevaid lainepikkusi, võimaldades nii mõjutada kõiki nahastruktuure.
Dermatoloog, kes vaatab üle naha olukorra, koostab raviplaani ja viib läbi vajaliku ravikuuri. Selleks katsetatakse meetodit väikesel nahaalal ja kontrollitakse järelmõju kliendile. Töödeldava pinna peale kantakse õhuke kiht optilist kontaktgeeli. Seejärel rakendatakse üle kogu pinna lainejuhti ja suunatakse iga 10×20 mm suurusele alale seeria lühikesi valgussähvakaid. Tihtipeale ei näe patsient ega tarvitse näha kohest erinevust. Kuid 2-3 nädala jooksul pärast iga raviseanssi täheldavad enamik patsiente hämmastavat tulemust, st enamik karvu kaob jäljetult.
Plasmalite kasutab valguse jõudu melaniini tabamiseks, mis looduslikult asub karvanääpsus ning eemaldab soovimatud ihukarvad.

Kui tihti peab hooldust tegema?
Nähtavad muutused toimuvad tavaliselt pärast teist seanssi. Suurem osa patsientidest vajavad 2-5 seanssi, vähestel läheb vaja sellest rohkem. Seansside arv sõltub karvakasvu tihedusest ja asukohast.

Kui kiire on raviprotseduur?
Iga impulss katab 10×20 mm naha pinnast, mis on optimaalne tõhususe ja praktiliste kaalutluste seisukohast. Uue impulsi võib saata iga 2-4 sekundi järel. Seega võib ülahuule piirkond võtta vähem kui 30 sekundit, samal ajal meesterahva selg või naisterahva jalg võib nõuda 30 minutist ühe tunnini.

Heti TulveHeti Tulve kogemus: „Olen õnnistatud tugevate kulmude ja ripsmetega ja seega nuheldud ka kogu muu karvakasvuga. Olin varasemalt proovinud erinevaid karvaeemaldusmeetodeid aga ideaalset lahendust polnud leidnud, kuniks katsetasin Plasmalite fotoepilatsiooni. Protseduur oli pingevaba ja valutu ning tulemus paari nädalaga käes. Suur osa karvadest „kukkus välja“, jättes järele sileda naha. Alles jäänud karvade kasv aeglustus ning karv muutus õhukeseks, peaaegu märkamatuks. Ideaalse tulemuseni jõudsin 2 protseduuriga, kuna dermatoloogi sõnul on just minu naha ja karvatüübi kombinatsioon maksimaalse tulemuse saavutamiseks parim.”


Tutvu hoolduse hinnakirjaga