Merivälja tee 1, Regati maja, 11911 Tallinn
Tel 606 22 14
finissage@finissage.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

Oktoober on laavakivimassaaži kuu

Täida vihmased sügisilmad laavakivimassaažiga.
Oktoobikuus 90min laavakivimassaaži sügiseselt soodsa hinnaga, vaid 37eur.

Laavakivimassaaž on tuhandeid aastaid vana Hiina raviviis, mida teostatakse kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega. Selle käigus toimub tšakrate avanemine ja organismi energeetiline mõjutamine ning laadimine.

Kui rääkida laavakivi massaaži füsioloogilisest mõjust, siis laavakividega tekitatakse tugev soojusefekt, aktiviseerib imuunsüsteemi, see tekitab meelerahu ja heaolutunde. Massaaž stimuleerib vere mikrotsirkulatsiooni, vereringlust, kiirendab ainevahetust ja lõõgastab, võtab maha turseid. Seansi ajal kaovad kroonilised valud seljas ja kaelas, pinget maandatakse pehmelt ja ettevaatlikult. Pärast seanssi kaovad väsimus ja stress ning tunnete tulvavat eluenergiat. Laavakivimassaaž avaldab organismile samasugust füsioloogilist/üldtervistavat mõju nagu klassikaline massaaž.

Protseduuri ajal asetatakse tšakra punktidele kehal eelnevalt soojendatud laavakivid, mis on oma energia saanud päikesest, tulest ja veest ning jäetakse nad sinna mõnekümneks minutiks. Seejärel algab massaaž kehaõliga, mida alustatakse õrnade liigutustega ja nõrga survega kohtadele, mida ravitakse. Laavakivi massaaž on suunatud eelkõige sisemise energia tasakaalustamisele

Laavakivid kiirgavad soojust ja positiivset energiat, mis kaotab lihaspinged, reguleerib seede- ja hormonaalsüsteemi ning ainevahetust. Protseduuri tulemusena avenevad energiakanalid ning organismi energeetika tasakaalustub , vallandub harmoonia ja heaolutunne ning kehasse ja vaimu kogunenud stress kaob.

Samuti aitab kivimassaaž lagundada stressi ja ebatervisliku eluviisi tagajärjel organismi ladestunud jääkaineid ja toksiine. Laavakividest kiirgav soojus leevendab ka lihaste jäikust, mistõttu on laavakivi massaaž hea lõõgastumisvõimalus pärast treeningut või rasket füüsilist tööd.

Peale massaaži tunned Sa end rahulikult, hingamine on sügavam, naha toonus ja elastsus paranevad, päeva jooksul kogunenud väsimus ja stress kaovad.

Luba endale lõõgastust.

Broneeri aeg telefonil 606 22 14 või kirjuta finissage@finissage.ee


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>