Merivälja tee 1, Regati maja, 11911 Tallinn
Tel 606 22 14
finissage@finissage.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

Darphini näohooldused


30344_526163277396010_1247793134_nDarphin on professionaalne, looduslik, Pariisist pärit nahahooldussari, mis on välja kasvanud ilusalongist ja ühendab unikaalse nahaanalüüsi, personaalsed soovitused ja spetsiaalsed pealekandmistehnikad saavutamaks igaühe vajadustest lähtuvad tulemused.

Pierre Darphin, kes oli ametilt füsioterapeut, uskus, et ilu ja heaolu on lahutamatult seotud ja selleks, et töötada välja kõige tõhusam ja personaliseeritud ravi nahale, analüüsis ta naise elustiili ja harjumusi. Kuna enamus nahahooldused põhinesid 50-tel aastatel suures osas keemilistel ainetel, tunnistas Darphin tänu põhjalikele uuringutele, et taimeekstraktid on nahale palju kasulikumad ja tõhusamad.
Olenemata naha olukorrast, analüüsis Darphin kliendi iga kehaosa, alates juustest kuni hammasteni, et anda parim diagnoos ja siis juba ka vastav ravi.

Sellest filosoofiast sündis Darphini unikaalne kolmemõõtmeline haute couture nahahoolduskonseptsioon-
repair, restore & replenish (parandamine, taastamine, täiendamine)

• Serum – REPAIR 
• Aroma-care Oil – RESTORE
• Cream – REPLENISH

Nii sündiski 1958 aastal Darphini Instituut, mis  on tänaseks pühendanud enam kui 50 aastase nahahoolduskogemuse unikaalselt igale naisele.

Siin kohtuvadki Finissage Medical Spa ja Darphini filosoofia- meie heaolu peitub ilu ja tervise harmoonias.

Peen kombinatsioon luksuslikekst kõrgtehnoloogilisetest taimsetest koostisosadest ning ekslusiivsetest massaazitehnikatest aitavad saavutada parimaid tulemusi nahahoolduses.

Toetudes iidsele üle 5000 aasta praktiseeritud hinge ja keha ravimise kunstile ajurvedale, järgivad kõik Darphini uued spaa-hooldused polüsensoorset ja terviklikku lähenemisviisi, püüdes äratada ellu ja arendada 5 väga tähtsat meelt: nägemine, kuulmine, haistmine, maitsmine, kompimine.

Darphini hoolitsusele tulles tuleb kõigepealt leida vastus nendele küsimusele:
Milline on Teie naha hetke suurim probleem?
Kuidas Teie nahk ennast hetkel tunneb?
Millisena Te sooviksite end tunda/näha peale protseduuri?

Seejärel valime sobiva aroomiteraapilise õli ja sobiva muusika ning paneme kehaenergia liikuma spetsiaalselt välja töötatud massaažide abil. Järgneb juba vastavalt naha vajadustele valitud õlide, seerumite jms –ga läbiviidav näohooldus, kus nii lümfimassaaž kui süvamassaaž on ainuomased vaid Darphin näohooldustele.

Tutvu hoolduste hinnakirjaga