Merivälja tee 1, Regati maja, 11911 Tallinn
Tel 606 22 14
finissage@finissage.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

BDR nahahooldus


BDR3BDR (Beauty Defect Repair) on uudne meetod nahahoolduses, muutes selle siledamaks ja värskemaks, vähendab kortsukesi ja nahadefekte, parandab naha verevarustust.

BDR on välja töötatud enam kui 25 aastase rikkaliku praktilise medical beauty kosmetoloogia kogemuse ja teadussaavutuste baasil ning seob endasse intensiivsed protseduurid, dermatseutilise nahahoolduse ja meditsiinilise iluravitaseme tulemuse.
Selle loojateks on rahvusvahelise tuntuse pälvinud mitmekülgsete proffesionaalsete teadmiste ja oskustega iluterapeut Gabriela ja tema insener-teadurist abikaasa Helmut La Fontaine.

BDR kontseptsiooni alustaladeks on: 

  • dermatseutiline aktiivhooldusliin
  • nanotehnoloogilised toimeained,
  • täiusliku keemilise koorimise kontseptsioon
  • patenteeritud uudsed aparaatsed tehnoloogiad

Dermatseutikumid on nahahooldusvahendid, mis lisaks naha välimuse parandamisele, omavad tõhusat positiivset füsioloogilist toimet rakutasandil. Erinevalt tavapärastest kosmeetilistest toimeainetest jõuavad dermatseutikumid sügavamale nahakihtidesse ja on suutelised parandame ka naha füsioloogilisi protsesse.
Kosmetoloogide kasutusse on jõudnud seni ainult meditsiinis intensiivprotseduurides, ravi- ja rekonstruktiivsel eesmärgi kasutusel olnud aktiivained.

BDR bioloogiline peeling
Bioloogiline peeling, ehk happekoorimine on spetsiaalne naha uuendamise meetod, mis samaaegsalt valmistab nahka ette BDRi kontseptsiooni järgmisteks etappideks. Selle meetodiga pehmendatakse ja eemaldatakse naha pinnalt elutute rakkude kihid. Seetõttu saavad stimulatsiooni allpool asuvad noored naharakud. Tulemuseks on tunduvalt siledam nahapind ja nooruslikum välimus.

Mis on BDR Compact? 
BDR Compact on BDR konseptsiooni uusim seade, mille abil teostatakse BDR hoolduste aparatiivseid teraapiaid: naha mikrolihvimist ehk Micropeel teraapiat, naha dermaabrasiooni ehk Profipeel teraapiat ja naha mesoteraapilist stimulatsiooni.

Micropeel ehk mikrolihvimine
Mikropeel hoolduse käigus eemaldatakse elastselt võnkuva aplikaatori abil naha pinnalt elutud naharakud. Nii valmistatakse nahk ette põhieesmärgiks- vajalike toitainete imendumise tõhustamiseks naha sügavamatesse kihtidesse. Micropeel sobib kõikidele nahatüüpidele, isegi õhukesele ja väga tundlikule nahale.

Läbi tuhandete mikronõelte poolt tekitatud mõjutuste, mikrotorgete paraneb stimulatsioon kollageen-elastiikiudude sünteesile, naharakkude jagunemisele. Täiendavalt kiireneb aktiivainete imendumine ja tõhustub toime. Teraapia ei ole valus ja sobib kõikidele nahatüüpidele.

BDR eesmärgiks on kõrgeimad hügieeni ning turvalisuse standardid.Seetõttu on BDR metoodika aparaatsete tehnoloogiate läbiviimiseks loodud teraapiaotsikud kõik steriilselt pakendatud ning ühekordselt kasutatavad.

BDR aktiivhoolduste abil on võimalik vabaneda ilma ilukirurgia abita ebameeldivust tekitavatest iluvigadest.Meetod on tõhus ning kliendi naha seisund ja välimus paranevad erakordselt kiiresti – tulemused on näha juba peale esimest teraapiat.

Efektiivseima tulemuse saavutamiseks on soovitatav läbi teha 4-6 protseduurist koosnev kuur ning kasutada BDR i koduseid nahahooldustooteid.


Tutvu hoolduste hinnakirjaga